forumdkz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumdkz

yeni sitemiz ''forumdkz.funpic.org''

AnasayfaPortalliGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>

2 posters
YazarMesaj
byhitter
ADMİNASTRATÖR
ADMİNASTRATÖR
byhitter

Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var> Empty
MesajKonu: Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>   Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var> Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 11:34 am

evet soruyu sorim...

simdi baba ogul bir yolculuga cikacaklar.. ankaradan istanbula araba ile bir yolculuk...

yolculukta tam istanbul ile ankara nin ortasinda kaza yapiorlar...bir ambulans ankaradan br ambulansta istanbuldan gelmis babayi ankara ya geri goturmus ogluda istanbuldaki hastaneye yatirmislar...cocuk amelyat olmasi lazim tam amelyathaneye girmis doktorlar. ordaki amelyat edecek doktor bu benim oglum ben bunu amelyat edemim demis...

bazileri dicekki babasidir falan diye ama babasi ankaraya geri goturuldu alla alla nasil oldu acep cozun bakalim

pek zor da degil aslinda hemen bulursunnuzda ben bi sorim dedim... hadi allah zihin acikligi versin Question
http://www.dokuzb.all-up.com
kübish
bbb
kübish

MesajKonu: Geri: Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>   Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var> Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 7:48 pm

ya doktor kadın olamaz mı ?? Very Happy yani annesi işte çocuğun ... tabi ameliyat edemezz Very Happy Very Happy Very Happy
byhitter
ADMİNASTRATÖR
ADMİNASTRATÖR
byhitter

MesajKonu: Geri: Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>   Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var> Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 8:50 pm

Mad doğruuuuuuu Laughing Laughing Laughing biliodun ama
veya aynı yerden okuduk...
kübish
bbb
kübish

MesajKonu: Geri: Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>   Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var> Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 7:57 am

ya bu kdr fesat olma ... daha önce hiç bi yerde okumadım mantıklı düşününce buluosun ama bende o zeka yok pardon unutmuşum Sad
byhitter
ADMİNASTRATÖR
ADMİNASTRATÖR
byhitter

MesajKonu: Geri: Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>   Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var> Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 6:20 pm

özür dilerim....
tmm okumadın...

Baba Oğul Yolculuğu<çok mantıklı bir cvbı var>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baba